Adobe Photoshop farklı şekillerde, mobil cihazlarda kullanılabilir olsa da uygulamanın masaüstü sürümüyle karşılaştırıldığında önemli eksiklikler ortaya çıkıyor. Geçen yıl alınan kararla birlikte Adobe, Photoshop’u iPad’e getirmeye karar vermişti. Şimdi ise iPad için Photoshop beta sürümüne dair bir açıklama yapıldı.

iPad için Photoshop beta sürümü kayıtları başladı

iPad için Photoshop için resmi bir tarih ortaya yok. Ancak beta sürüm için kayıtların başladığını açıklandı. Bunun için yapılması gereken buraya tıklayarak ilgili formu doldurmak. Tabii her başvurunun kabul edileceğine dair bir garanti olmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

iPad için Photoshop sürümü şirket tarafından yapılan açıklamaya göre masaüstü sürüme oldukça benziyor. Masaüstünde kullanılan tüm komutlar burada da kullanılabiliyor. Masaüstünde çalışılan bir işe rahatlıkla iPad üzerinden devam edilebileceği söyleniyor.

Yeni uygulamanın resmen ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Aynı şekilde fiyatlandırma ile ilgili de bir açıklama yok. Uygulama bağımsız olarak satın alınabilir ya da Adobe’in Creative Cloud aboneliğinin bir parçası olarak kullanılabilir. Bununla ilgili net bilgiyi ilerleyen zamanda öğreneceğiz.

https://shiftdelete.net/ipad-icin-photoshop-beta-kayitlari-basladi